Bakım - Onarım Elektrik Tesisatı Bakım – Onarım Hizmetlerimiz

Elektrik tesisatı konusunda uzman olan elektrik bakım personelimiz; elektrikli araç gereçlerin bakım, kontrol ve onarımlarına kadar geniş bir alanda çalışabilen kişilerdir. Bu işi yapan meslek erbaplarının bir bölümü sanat okulu mezunu olsalar da günümüzde özellikle büyük firmalar tarafından verilen elektrik bakım elemanı iş ilanları, en az endüstri meslek lisesi (EML) veya meslek yüksek okulu (MYO) mezunu olmayı şart koşmaktadır. Bununla beraber eğitim seviyesi koşulu aramayan elektrik bakım elemanı iş ilanı veren firma sayısı da az değildir. Yetenekleriniz ve deneyiminiz ölçüsünde niteliklerinize uygun bir ilan bulabileceğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız.Bu pozisyonla ilgili başvuruda bulunmak isteyen adayların, vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine hazırlıklı olmaları gerekmektedir. Elektrik ölçü aletlerini kullanabilmek, analitik düşünme ve problem çözme yetisine sahip olmak, arıza tespiti ve bakım planlaması yapabilmek gibi nitelikler, elektrik bakım elemanı ilanları için başvuracak kişilerde aranan temel özellikler arasında yer almaktadır. Sağlık, gıda, elektrik, denizcilik ve imalat gibi sektörlerde çalışma olanağı olan elektrik bakım elemanları, Türkiye’nin hemen her şehrinde çalışma imkânına sahiplerdir. Elektrik ve elektronik alanındaki yeniliklerin takip ederek gelişen teknolojiye adapte olmanın, meslek sahiplerine hem çalıştıkları sürede hem de yeni iş başvurularında önemli avantaj sağlayacağı unutulmamalıdır

Whatsapp İletişim Hattı: +90 553 077 91 11

info@universalelektrik.com.tr
02128769111 – UNİVERSAL ELEKTRİK OTOMASYON

İLETİŞİM

Merkez & İmalat: Beylikdüzü Osb Mah. Birlik Sanayi Sitesi 2.Cadde No:34 Beylikdüzü/İstanbul
Şube: Emekyemez Mh. Okçumusa Cd. Anten Han No: 16/1 Karaköy/İstanbul

Geniş ürün yelpazesi ve branşında öncü markalar ile siz değerli müşterilerimize doğru fiyat ve zamanında teslimat gibi değişmeyen ilkeler doğrultusunda hizmet vermektedir.

Şirketimiz , konusunda sektöre yön veren ve yerli üretim tarafında ülkemize katkı sağlayan ONKA / Universal Elektrik / TP Electric / YAVUZ / TİBCON ve yurtdışından ithal gelen  Bedok / Mıtsubishi / Autonics / Weidmüller / Wieland / Bussman / Omron / Telemecanique / Panasonic markalarının piyasamızda güçlü satış organizasyonuna sahip firmalarından biridir.

Bu anlamda Beylikdüzü merkezimiz ( Lojistik – İmalat – Proje – Uygulama ) ve Karaköy Bankalar caddesindeki şubemizde ( Lojistik –Satınalma) stok bulundurarak deneyimli personel kadrosuyla hızlı , akışkan ve etkin bir şekilde hizmet vermeye hazırdır.