Otomasyon Panoları

Otomasyon Panoları

Otomasyon Panoları (PLC, DCS)

Proses ihtiyacına göre şekillendirilen ve nokta listesine göre seçimi yapılan PLC ve kontrol ürünleri, sistem akış şemasına göre, Elcad ve E-plan ortamında tasarlanarak, montaja uygun hale getirilir .

Otomasyon sektöründe uzmanlaşmış birçok yerli kuruluşla endüstriyel tesisler ve akıllı bina sistemleri başta olmak üzere uzun yıllardan beri çözüm ortaklığı yapmaktayız. Özellikle projelendirme aşamasında bilgi listelerini hızlı bir şekilde tüm süreci kapsayan bağlantı ve uygulama projelerine dönüştürebilme özelliğimiz müşterilerimize hızlı cevap verme ve olası gecikmeleri önleme konusunda imkan sağlar.

Ekonomik değeri yüksek ekipman ile sistemlerin projelendirilmesi ve bağlantısı konusunda deneyimli kadromuz kalite, standartlara uygunluk ve sağlamlık bakımından otomasyon sistemleri için en uygun çözümü oluşturur.

 

Universal Elektrik Otomasyon pano imalatı, dizayn, üretim, test ve teslimatında
18 yıllık sektör tecrübemiz ve 30 kişilik uzman kadromuz ile kaliteden ödün vermeden sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Üretim süreçlerinin kalite felsefesine dayandırılması, çalışanlardaki farkındalığın arttırılması ile ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO 22301 standartları gereklerini yerine getiren Universal Elektrik , çimento, demir-çelik, cam, data merkezleri, enerji ve petro-kimya gibi önemli sektörlerin öncü çözüm ortağı olmuştur.

İstanbul Beylikdüzü’nde 1200m2’lik kapalı alanımızda ihtiyacınıza yönelik
otomasyon ve pano sistemlerinde kaliteli çözümler sunmaktayız.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz;